SÖZCÜ Gazetesi İlan Servisi ile Kolayca ve Güvenle Gazete İlanı Verin

444 33 13

sözcü gazetesi logo, png, jpeg

SÖZCÜ GAZETESİ İLAN SERVİSİ

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  7/24 İLAN HATTI

vefat-başsağlığı ilanı nedir

VEFAT-BAŞSAĞLIĞI İLANI NEDİR

Vefat-başsağlığı ilanları, hayatını kaybeden kişiler için gazetede yayınlanan, duyuru amaçlı çerçeveli ilanlardır. Vefat ilanı vefat eden kişinin dostlarını, akrabalarını, sevenlerini ve kamuoyunu bilgilendirici niteliktedir. Tercih edilen st/cm ebatlarında ve metin içeriği ile hazırlanır, istenilen yayın bölgesinde yayınlanır.

 

Vefat İlanını Kimler Verebilir?

Vefat ilanı vefat eden kişinin ailesi, arkadaşları, sevenleri, iş arkadaşları, çalıştıkları-emekli oldukları kurum vefat ilanı verebilmektedir.

 

Ölüm İlanı Nedir?

Ölüm ilanı, vefat ilanı ile aynı şeyi ifade eder, aynı şeydir.

Vefat-Başsağlığı ilanı ile ilgili bilgi almak ve Vefat İlanı vermek için

Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 'ü arayabilirsiniz.

GERİ DÖN

Türkiye'nin gazete ilan sitesi sozcuilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. sozcuilan.net'e Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Sözcü'de Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Sözcü Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Sözcü Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2019 tasarım Arsel Group Medya