Sözcü Gazetesine vefat, anma, başsağlığı ilanını saat kaça kadar verebilirim?

Vefat ilanlarınızı Sözcü Gazetesi ilan servisi ile saat fark etmeksizin dilediğiniz saatte bizi arayıp verebilirsiniz. Vefat ilanlarınızı 7 gün 24 saat bizlere ulaşabileceğiniz telefon ve irtibat numaralarından verip yayınlatabilirsiniz. Gazetenin baskı vaktine ve rezervasyon durumuna göre en hızlı sürede yayını sağlanacaktır.

GERİ

Türkiye'nin gazete ilan sitesi sozcuilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. sozcuilan.net'e Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Sözcü'de Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Sözcü Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Sözcü Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2019 tasarım Arsel Group Medya