SÖZCÜ Gazetesi İlan Servisi ile Kolayca ve Güvenle Gazete İlanı Verin

sözcü gazetesi logo, png, jpeg

444 33 13

SÖZCÜ GAZETESİ İLAN SERVİSİ

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  7/24 İLAN HATTI

SÖZCÜ GAZETESİ VEFAT İLANI

Sözcü Gazetesinde yayınlatmak istediğiniz Vefat İlanı ve diğer sosyal ilanlarınız (Anma, Başsağlığı, Teşekkür İlanları), tercih ettiğiniz ilan boyutlarına göre ve ilan bilgilerinize en uygun şekilde ajansımız tarafından hazırlanacaktır. İlanınız, talebinizle aynı iş gününde tasarlanarak onayınıza sunulur. Hazırlanan ilan görseline onay verdiğiniz durumda, Sözcü Gazetesinde Vefat İlanları sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır.

 

Nasıl Vefat İlanı Verebilirim?

 

Vefat ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden bizi 444 33 13 numaralı telefonumuzdan arayarak, sitemizdeki online iletişim formunu doldurarak ya da bize e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

 

Vefat İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim?

 

Vefat ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı e-posta ile ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

 

Sözcü Gazetesi Vefat İlan Fiyatları

 

Sözcü Gazetesi Vefat İlanı fiyatları, kampanyalar ve diğer şartlara bağlı değişiklik göstermektedir.

 

Güncel fiyatlar ve indirimler için 444 33 13’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Bölgesel ve Türkiye Genelinde Vefat İlanı Servisi

 

Sözcü Vefat İlanlarınızı Türkiye genelinde veya bölgesel olarak yayınlatabilirsiniz.

 

Sözcü Vefat İlanı İçin Ödeme Şartları

 

Yayınlanacak Sözcü Vefat İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da Banka IBAN bilgilerimize havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte ilanınız Sözcü Gazetesinde yayınlanır.

 

Sitenizden Sözcü Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

 

Sözcü gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı, anma ilanı gibi sosyal ilanlarla birlikte her türlü ticari ilanlarınızı da verebilirsiniz.

 

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim?

 

Türkiye’nin her şehrinden ve bölgesinden dilediğiniz gazeteye anma ilanı, başsağlığı ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı ve ticari ilan verebilirsiniz.

 

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

 

Sözcü Gazetesinde ilanlar sütun / santimetre ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgi için 444 33 13'ü arayınız.

 

Türkiye'nin gazete ilan sitesi sozcuilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. sozcuilan.net'e Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Sözcü'de Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Sözcü Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Sözcü Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2019 tasarım Arsel Group Medya