SÖZCÜ GAZETESİ TEŞEKKÜR İLANI

Teşekkür ilanı fiyatları başsağlığı ilanları gibi sosyal ilan statüsünde değerlendirilir. Teşekkür ilanları; başsağlığı eden kişinin cenazesine katılanlara verilebildiği gibi, başarılı geçen bir ameliyat sonrası hastane çalışanlarına da teşekkür ilanı verilebilmektedir. Sözcü Gazetesinde yayınlatmak istediğiniz Teşekkür İlanı ve diğer sosyal ilanlarınız (Anma, Başsağlığı, Vefat İlanları), tercih ettiğiniz ilan boyutlarına göre ve ilan bilgilerinize en uygun şekilde ajansımız tarafından hazırlanacaktır. İlanınız, talebinizle aynı iş gününde tasarlanarak onayınıza sunulur. Hazırlanan ilan görseline onay verdiğiniz durumda, Sözcü Gazetesinde Sosyal İlanlar sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır.

 

Nasıl Teşekkür İlanı Verebilirim?

 

Teşekkür ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden bizi 444 33 13 numaralı telefonumuzdan arayarak, sitemizdeki online iletişim formunu doldurarak ya da bize e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

 

Teşekkür İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim?

 

Teşekkür ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı e-posta ile ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

 

Sözcü Gazetesi Teşekkür İlan Fiyatları

 

Sözcü Gazetesi Teşekkür İlanı fiyatları, kampanyalar ve diğer şartlara bağlı değişiklik göstermektedir.

 

Güncel fiyatlar ve indirimler için 444 33 13’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Bölgesel ve Türkiye Genelinde Teşekkür İlanı Servisi

 

Sözcü Teşekkür İlanlarınızı Türkiye genelinde veya bölgesel olarak yayınlatabilirsiniz.

 

Sözcü Teşekkür İlanı İçin Ödeme Şartları

 

Yayınlanacak Sözcü Teşekkür İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da Banka IBAN bilgilerimize havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte ilanınız Sözcü Gazetesinde yayınlanır.

 

Sitenizden Sözcü Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

 

Sözcü gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı, anma ilanı gibi sosyal ilanlarla birlikte her türlü ticari ilanlarınızı da verebilirsiniz.

 

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim?

 

Türkiye’nin her şehrinden ve bölgesinden dilediğiniz gazeteye anma ilanı, başsağlığı ilanı, başsağlığı ilanı, vefat ilanı ve ticari ilan verebilirsiniz.

 

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

 

Sözcü Gazetesinde ilanlar sütun / santimetre ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgi için 444 33 13'ü arayınız.

Türkiye'nin gazete ilan sitesi sozcuilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. sozcuilan.net'e Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Sözcü'de Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Sözcü Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Sözcü Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2019 tasarım Arsel Group Medya