SÖZCÜ Gazetesi İlan Servisi ile Kolayca ve Güvenle Gazete İlanı Verin

sözcü gazetesi logo, png, jpeg

444 33 13

SÖZCÜ GAZETESİ İLAN SERVİSİ

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN  7/24 İLAN HATTI

SÖZCÜ GAZETESİ ANMA İLANI

Anma ilanı başsağlığı ilanları gibi sosyal ilan statüsünde olup, yıl dönümlerinde başsağlığı eden kişiyi anmak amacıyla verilen çerçeve (kutu) içerisinde Sözcü Gazetesinde yayınlanan gazete ilanlarıdır. Sözcü Gazetesinde yayınlatmak istediğiniz Anma İlanı ve diğer sosyal ilanlarınız (Teşekkür, Başsağlığı, Vefat İlanları), tercih ettiğiniz ilan boyutlarına göre ve ilan bilgilerinize en uygun şekilde tarafımızca hazırlanacaktır. İlanınız, talebinizle aynı gününde tasarlanarak onayınıza sunulur. Hazırlanan ilan görseline onay verdiğiniz durumda, Sözcü Gazetesinde Sosyal İlanlar sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır.

 

Nasıl Anma İlanı Verebilirim?

 

Anma ilanınızı Türkiye’nin her bölgesi ve her şehirinden 444 33 13 numaralı telefonumuzu arayarak, sitemizdeki online iletişim formunu doldurarak ya da bize e-posta ile ulaşarak yayınlatabilirsiniz.

 

Anma İlanıma Fotoğraf Ekleyebilir miyim?

 

Anma ilanınıza fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ekletmek istediğiniz fotoğrafı e-posta ile ya da elden bize ulaştırabilirsiniz.

 

Sözcü Gazetesi Anma İlan Fiyatları

 

Posta Anma İlanı fiyatları, kampanyalar ve diğer şartlara bağlı değişiklik göstermektedir.

 

Güncel fiyatlar ve indirimler için 444 33 13’den bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Bölgesel ve Türkiye Genelinde Anma İlanı Servisi

 

Sözcü Anma İlanlarınızı Türkiye Genelinde veya bölgesel olarak yayınlatabilirsiniz.

 

Sözcü Gazetesi Anma İlanı İçin Ödeme Şartları

 

Yayınlanacak Sözcü Anma İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da Banka IBAN bilgilerimize havale yolu ile gönderebilirsiniz. Ödeme onayınızla birlikte ilanınız Sözcü gazetesinde yayınlanır.

 

Sitenizden Sözcü Gazetesine Başka İlanlarda Verebilir miyim ?

 

Sözcü gazetesine Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinden başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı gibi sosyal ilanlarla birlikte her türlü seri ilan ve ticari ilanlarınızı da verebilirsiniz.

 

Bulunduğum Her Yerden İlan Verebilir miyim?

 

Türkiye’nin her şehrinden ve bölgesinden dilediğiniz gazeteye anma ilanı, başsağlığı ilanı, başsağlığı ilanı, teşekkür ilanı, seri ilan ve ticari ilan verebilirsiniz.

 

Vefat, Başsağlığı, Anma, Teşekkür İlan Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

 

Sütun ve Santime ölçüsüne göre hesaplanır. Detaylı bilgi için 444 33 13'ü arayınız.

 

Türkiye'nin gazete ilan sitesi sozcuilan.net her gün pek çok kişiye gazete ilanı hizmeti vermektedir. sozcuilan.net'e Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 ile hızlı ve kolay bir şekilde gazete İlanı verebilirsiniz. Türkiye'nin en büyük, en etkili, en çok okunan gazetesi Sözcü'de Türkiye baskısı ve bölge baskılarında; vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, başsağlığı ilanı, ticari ilanlar, mevzuat ilanı, ticari ilanlar, mevlüt ilanları ve insert dağıtımı ile mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Sözcü Gazetesi İlan Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Sözcü Gazetesi reklamları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü bilgi ve ilan vermek için Türkiye'nin her yerinden 444 33 13 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

© 2019 tasarım Arsel Group Medya